Про школу

Історія школи
«Досвітня зоря»

Приватна християнська школа «Досвітня зоря» була заснована представниками Церкви Адвентистів сьомого дня м. Києва у 1993 році і стала однією з перших приватних шкіл в Україні. Завдяки фінансовій підтримці меценатів зі США, посвяченій праці віруючих батьків, вчителів, керівників церкви було орендовано частину приміщення дитячого садочку № 638 за адресою вул. Богатирська 18є, отримано перші шкільні меблі та підручники. Ремонтні роботи трохи затягнулися, тому лише 1 листопада 1993 р. школа змогла розпочати свою діяльність.
Першими учнями єдиного на той час 1 класу стали 16 дітей, а першим вчителем та класним керівником – Волкова Ольга Миколаївна, (до речі, вона працює в нашій школі й досі!) На урочистій лінійці – пастор церкви та капелан школи - Павло Іванович Хімінець, здійснив молитву та благословив школу, яка стала здійсненням мрій багатьох віруючих людей, а також символом релігійної свободи в незалежній тепер Україні.

Хочеться подякувати керівникам школи, завдяки яким вона розпочала та продовжує свою діяльність ось уже більше 25 років:

Представник засновників – Людмила Олександрівна Сивульська (1993-1995)
Перший директор - Смирнова Аіда Іванівна (1993 – 1995)
Директор – Любов Антонівна Шолудченко (1995 – 2001)
Директор – Наталя Іллінішна Лазарєва (2001 – 2007)
Директор – Андрій Данилович Колодій (2007 – 2010)
Директор – Анна Михайлівна Двораковська (2010 – 2011)
Директор – Ольга Георгівна Тофанчук (2011 – 2019)
Директор – Бокова Марія Вікторівна (2019- 2021)
«Досвітня зоря» пройшла довгий і тернистий шлях, але й досі продовжує виконувати свою особливу місію в м. Києві – навчає маленькі серця бути освіченими, добрими, чуйними, справжніми християнами, що люблять Бога та людей.

Місія нашої школи

сприяти фізичному, розумовому, соціальному, духовному розвитку учнів, формуючи високі ідеали та відповідальність перед Богом і суспільством.

Наші цінності

1
Віра в Бога
Бог є Творцем нашого світу, який Він створив Своїм Словом за шість буквальних днів, а кожна людина – унікальним творінням, що має Його подобу. Бог любить кожну людину та бажає подарувати їй вічне життя.
2
Авторитет Біблії
Ми віримо, що Старий та Новий Заповіт – це Слово Боже. Усі члени шкільної громади визнають Його авторитет та дотримуються Закону Божого і прагнуть втілювати істини, що записані в Біблії в стосунках та всіх сферах діяльності.
3
Всебічний розвиток
Різноманітні навчальні, соціальні, мистецькі заходи, що проводяться в школі, дозволяють учням максимально розкрити свої таланти та здібності. Збагачують шкільний досвід всіх учасників освітнього процесу.
4
Партнерство
Батьки, місцева громада та шкільний персонал є партнерами в діяльності християнської школи. Взаємна повага, спілкування та зацікавленість всіх учасників освітнього процесу є важливими для успіху місії.
5
Сім'я
Ми вважаємо, що сім'я – найбільша цінність в житті дитини і розглядаємо школу як чудову платформу для зміцнення стосунків між дітьми та батьками, максимально залучаючи останніх до шкільної діяльності, допомагаючи знайти спільні інтереси та за можливості - вирішити конфлікти.
6
Здоровий спосіб життя
Здоров'я – це подарунок від Бога, тож ми покликані берегти його та піклуватися про власне тіло. Вчителі на власному прикладі показують переваги здорового способу життя. В школі ми дотримуємося вегетаріанського харчування, балансу між розумовими та фізичними навантаженнями, цінуємо прогулянки на свіжому повітрі та емоційну підтримку.
7
Служіння ближнім
Коли ми служимо іншим, ми не лише покращуємо наше суспільство, але й відкриваємо власне серце для добра.
8
Унікальність кожної людини
Ми цінуємо кожну дитину, вчителя, тата і маму як неповторну особистість, вчимося співпрацювати, навчатися один в одного та формувати характер для вічності.
9
Доброчесність
Ми переконані, що досягти успіху в житті можна лише дотримуючись принципу чесності у всіх своїх вчинках. Ми виховуємо покоління, що поважає працю свою та ближніх і чітко знає визначення понять «авторське право» та «академічна доброчесність». Це покоління, що може змінити не лише власне оточення, а й майбутнє нашої країни.
10
Відповідальність
Все, що нам належить – подарунок від Бога. Тож ми відповідальні перед Ним за всі ресурси, якими володіємо: наш час, наші сили, наші фінанси. Ми покликані використовувати їх мудро – щоб прославити Нашого Творця.
Шкільна команда
Слободська Наталя Василівна
директор школи
Логинова Галина Григорівна
завуч з навчально-виховної роботи
Зеленська Олена Миколаївна
головний бухгалтер
Чупіна Анжеліка Анатоліївна
завідувач господарства
Волкова Нінель Миколаївна
шкільний психолог, вчитель молодших класів
Волкова Ольга Миколаївна
вчитель молодших класів
Каракаєва Тетяна Ігорівна
вчитель молодших класів
Квілинська Олена Миколаївна
вчитель молодших класів
Альохіна Ірина Юріївна
педагог-організатор
Освітня програма
Початкові класи нашої школи вчаться за інтегрованою освітньою програмою А.Цимбалару «Світ чекає крилатих», що відповідає усім вимогам НУШ та схвалена МОН і ДСЯО.
Основними принципами цієї програми є

ЗДОРОВ'Я ДИТИНИ – НА ПЕРШОМУ МІСЦІ!
  • Скажемо «НІ» важкому ранцю! Все, що необхідно Вашій дитині для заняття – посібник-журнал і пенал!
  • Зменшуємо навчальне навантаження: усього 6 основних навчальних предметів! Математика, українська та англійська мови, всесвіт, фізична культура, арт-технології.
  • Навчаємось у русі! Унікальний комплекс фізкультхвилинок, нейробіка, гімнастика для очей, хвилинки-релаксації , ігри та квести.
  • Враховуємо вікові та індивідуальні особливості Вашої дитини

ВЧИТИСЯ ЛЕГКО – КОЛИ ВЧИТИСЯ ЦІКАВО!
  • Замість купи звичайних підручників і зошитів – яскравий і цікавий посібник-журнал! Ваша дитина буде писати, малювати, підкреслювати тощо безпосередньо у ньому! На початку кожного тижня – новий журнал. Загалом 34 випуски за рік!
  • Улюблені казкові герої завжди поруч! Ваша дитина буде вчитись навчаючи своїх казкових друзів – лаксиків.
  • Навчаємось і пізнаємо світ – граючись! Дидактичні ігри, інтерактивні квести, дослідження, екскурсії, навчальні проєкти. У кожному навчальному предметі – розділ «Логіка»!
  • Індивідуальний учнівський box! Усі необхідні помічники у навчанні в одній скринці: планшет для письма, рахівниця-чисклада, компас, танграми, лупа тощо.
  • Батьки не спонсори, а активні учасники шкільного життя дитини! Беріть участь у квестах, святах, проєктах тощо. А також ставте свої запитання, діліться своїми думками і побажаннями на спеціальній батьківській сторінці у кожному журналі. Вчитель обов'язково Вам відповість!

УЧИТЕЛЬ – МОДЕРАТОР, ПОРАДНИК І НАЙКРАЩИЙ ДРУГ ДИТИНИ
  • Діти навчаються не заради оцінок! Унікальна система оцінювання: селфі-аудити, самооцінювання! Ваша дитина самостійно визначає рівень своїх досягнень!